Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ВІДДІЛ НАУКОВО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ В ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ

Відділ формує перспективні і поточні плани науково-дослідних робіт з максимальним комплексуванням з іншими підрозділами й установами; надає методичну допомогу, організацію консультацій органам і установам охорони здоров’я відповідно до профілю відділу; організує впровадження результатів наукових праць інституту в практику охорони здоров’я, а також проведення конференцій, з’їздів, семінарів для вчених і лікарів дерматовенерологів практичної охорони здоров’я. Забезпечує пошукові дослідження, необхідні для майбутнього планування наукової тематики. Організує вивчення як у країні в цілому, так і в регіонах, захворюваності розповсюдженими шкірними, інфекційними дерматозами і хворобами, що передаються статевим шляхом. Узагальнює й аналізує результати наукових досліджень, проведених в Україні, по широкому спектру дерматовенерологічної патології. Вносить пропозиції з актуальних питань до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України.
Наукова тематика відділу в останні роки присвячена питанням розробки державних уніфікованих стандартів надання медичної допомоги хворим шкірними і венеричними хворобами, епідеміології захворювань, що передаються статевим шляхом, захворювань алергічного генезу, вивченню ролі впливу екологічних і соціальних факторів на розвиток алергодерматозів, прогнозуванню захворюваності у різних регіонах України.

Керівник відділу – доктор медичних наук Волкославська Валентина Миколаївна.