Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Рада молодих вчених ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України»

Контакти: м.Харків, вул..Чернишевська 7/9
e-mail : rmv.idv.namnu@gmail.com

Голова ради: Олійник Ольга Іванівна, +380934545772, e-mail : dr.oliinyk@gmail.com
Секретар ради: Матюшенко Валерія Павлівна, +380501330519

Рада молодих вчених та спеціалістів ДУ «ІДВ НАМН України» (далі – Рада)  є громадською організацією, що створена для сприяння виконанню завдань ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» з підготовки наукових кадрів, виконання наукових досліджень, пропаганди новітніх досягнень в області медицини та біології серед академічної молоді і залучення її до науково-дослідної та науково-організаційної роботи за актуальними напрямками. Діяльність Ради регламентується Положенням про Раду молодих вчених та спеціалістів.

Положення про раду молодих вчених

Рада  підтримує наукову діяльність молодих вчених, надає їм організаційну та інформаційну допомогу; приймає участь в організації конференцій, семінарів, конкурсів молодих вчених, циклів лекцій провідних вчених України та інших держав; допомагає в організації участі молодих вчених у наукових конференціях, семінарах, симпозіумах конкурсах на здобуття грантів тощо; подає пропозицій до Вченої Ради  інституту щодо кандидатів на отримання іменних стипендій, премій, нагород  тощо; сприяє в отриманні оперативної інформації про проведення наукових заходів; здійснює  методичну та організаційну підтримку видання наукових праць молодих вчених;   сприяє впровадженню результатів досліджень молодих вчених і фахівців; здійснює громадський контроль за дотриманням прав молодих вчених.

НОВИНИ

 Вітаємо Матюшенко В.П.  з отриманням гранту Європейської академії дерматології та венерології імені Мікаеля Хорнстейна на 29-му Конгресі Європейської академії дерматології та венерології (19-20 листопада 2020 року).

ЗВІТ ПРО РОБОТУ РАДИ

2019 рік
2020 рік