Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Лабораторія мікробіології.

У лабораторії мікробіології проводяться клінічні та науково-діагностичні дослідження щодо вивчення особливостей мікробної екології макроорганізму, встановлення порушень у мікробіоценозах різних біотопів, аналіз властивостей клінічно значущих лабораторних штамів мікроорганізмів, як маркерів мікробіологічних обтяжень перебігу поширених дерматозів та інфекцій, що передаються статевим шляхом Крім того, ведеться постійний моніторинг домінуючих рівнів чутливості/резистентності до антибактеріальних препаратів різних груп клінічно значущих лабораторних штамів мікроорганізмів.

Розробляються нові підходи до удосконалення бактеріологічної діагностики статевих інфекцій, шляхом оптимізації поживних середовищ для вилучення та культивування даних збудників.

Лабораторія здійснює контроль якості досліджень бактеріологічних лабораторій, що займаються діагностикою ІПСШ, надає учбову та консультативну допомогу.

Фахівці лабораторії приймають участь у організації і проведенні курсів з сучасної лабораторної діагностики ІПСШ для лікарів лабораторних та клінічних спеціальностей.


Завідувач лабораторії – доктор
 медичних наук Джораєва Світлана Карьягдиївна.