Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Клініка і консультативна поліклініка

Дерматологія та венерологія – головний напрям роботи нашої клініки. Звернувшись за допомогою в нашу консультативну поліклініку Ви зможете отримати консультації провідних спеціалістів в галузі дерматології, дермато-мікології, дермато-косметології, дермато-онкології та венерології. Для цього Вам не потрібно мати попередній запис чи направлення від лікаря. Це стосується будь-якого громадянина з любого куточка України. Кваліфіковані лікарі обстежать пацієнта, проведуть з ним бесіду та призначать лікування, а в разі необхідності – додаткове обстеження, яке також буде виконано в інституті. Якщо випадок потребує стаціонарного лікування чи його складність потребує залучення додаткового потенціалу, лікар запросить на консультацію професорів, які мають великий досвід в цьому напрямку.

У консультативній поліклініці проводяться прийоми по дерматології, мікології, дерматоалергології, дорослий та дитячий прийоми. Широкий спектр лабораторної діагностики дозволяє на сучасному рівні діагностувати інфекції, що передаються статевим шляхом, мікози (включаючи глибокі), проводити диференційну алергодіагностику, вивчати імунологічний статус пацієнтів, оцінювати ступінь порушень всіх видів обміну речовин, проводити патогістологічну діагностику.

В поліклініці працює кабінет косметологічного супроводу, на базі якого здійснюється консультування  хворих щодо догляду за шкірою під час загострень та в період ремісій при таких патологіях як акне, атопічний дерматит, тощо. Дослідженнями нашого Інституту доведено, що адекватний догляд за шкірою у відповідності до іі стану та потреб може скорочувати періоди загострень та подовжувати ремісію, що є метою роботи данного кабінету. В кабінеті косметологічного супроводу також здійснюються косметологічні маніпуляції із застосуванням апаратної або класичної косметології. 

У поліклініці проводяться консультації спеціаліста зі спеціальності «Алергологія та імунологія»  доктора медичних наук, професора, лікаря вищої категорії Солошенко Е.М.,  а також спеціальне алергологічне обстеження із застосуванням сучасних методів діагностики:
– діагностика харчової, пилкової та побутової алергії;
– діагностика сенсибілізації до лікарських засобів;
– діагностика аутоалергії;
– виявлення антитіл до Helicobacter pylori;
– виявлення сумарних антитіл до вірусу гепатитів В та С;
– діагностика паразитарних інвазій: виявлення антитіл до лямблій, аскарид, гельмінтів (ехінококи, токсокари, опісторхіси, трихінели).

Консультативна поліклініка інституту працює кожного дня крім суботи та неділі з 9.00 до 15.00
тел регистратуры (057) 725-81-39

Головний лікар клініки – Сметанін Юрій Володимирович,
тел. (057)725-00-64